خرید و فروش پت - واگذاری حیوانات خانگی و سگ و گربه

تشخیص اصالت سگ پامرانین

مطالب سگ

۱۸ مهر ۱۴۰۰ 2728 بازدید
خرید و فروش پت - واگذاری حیوانات خانگی و سگ و گربه

تشخیص اصالت سگ پامرانین

برای این که بتوانید اصیل بودن سگ های پامرانین را بررسی کنید باید به ظاهر آن ها توجه داشته باشید. در مورد ویژگی های ظاهری این سگ ها باید گفت که آن ها کوچک و پشمالو هستند، به دلیل فرم و شکل سر و پوزه آن ها، همراه با باقی اجزای بدنشان، شباهت زیادی به روباه ها دارند. چشم های بادامی شکل دارند و عنبیه چشم شان تیره رنگ است، هم چنین ابرو هایشان نیز تیره می باشد. بینی آن ها سیاه و کوچک است، جالب است که بدانید گوش راست سگ پامرانین نسبت به گوش چپشان بالاتر در سر قرار دارد بر روی سر بالا می رود.

در مورد پوشش این نژاد باید بگوییم که ضخیم و زبر است، آن ها پوشش بسیار خوبی دارند. دم آن ها یکی از ویژگی های متمایز این نژاد است، چرا که دم پامرانین ها بسیار پر پشت بوده و جنس و رنگ پوشش شان نیز تیره یا روشن است. پامرانین ها در هر رنگی دیده می شوند، اما رایج ترین رنگ ها در آن ها نارنجی، قرمز، آبی، سفید یا کرم، قهوه ای یا سیاه است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. 0914****6551
  0914****6551 دی ۲۰, ۱۴۰۰ پاسخ

  سلام ببخشید توله پامر خرسی خیلی سخته تشخیص داد و از کجا میشه فهمید توله. عروسکی هست یا نیست

  1. admin
   admin دی ۲۰, ۱۴۰۰ پاسخ

   سگ پامرانین عروسکی از نظر ظاهری، چهره‌ای میان ظاهر صورت پامر روباهی و ظاهر صورت پامر خرسی دارد. همانند مدل چهره پامرین خرسی، فرم اسکلتی پوزه، دلیل اصلی در تفاوت چهره سگ پامرانین عروسکی و باقی پامرها است. در گونه سگ پامرانین عروسکی، پوزه آنها نسبت به پوزه سگ پامرانین خرسی بلندتر می‌باشد اما در عین حال، همانند پوزه سگ پامرانین روباهی، تیز و قلمی نبوده بلکه کمی پهن و صاف‌تر از آنها است.
   سگ پامرانین عروسکی سفید رنگ، به دلیل داشتن ظاهر و رنگ جذاب میان مردم خیلی محبوب واقع شده است.

 2. داریوش
  داریوش اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ پاسخ

  سگ پامر من ۴ماهشه تمومه مشخصات پامر رو داره فقط موهای کوتاه و کم پشتی در ناحیه بدن داره میخواستم راهنمایی کنید دلیلش چیه سایزه کوچک و روباهی هست

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه لوازم حیوانات